Sportovní posilovny

Hlavním kritériem takového zařízení je umožnit odtrénovat velké skupině lidí, ve kterém má každý jednotlivec možnost trénovat v daný čas stejný cvik pod vedením trenéra. Ať jste hasič, záchranář nebo hráč ligového týmu, v posilovně byste se měli zaměřit na tři klíčová kritéria: zvedání síly, výkonnosti a vytrvalosti. Na hřiště patří trénink dovednosti pro daný sport a nácvik herní strategie. Hřiště umožňuje trénovat všem hráčům najednou herní taktiku, sportovní posilovna zase musí umožnit trénink pro všechny účastníky v daný okamžik.

IZS Gym

Do této kategorie spadají posilovny pro záchranné, bezpečnostní či armádní složky. Trénink těchto skupin je uzpůsoben pro potřebu jejich povoláni. Měl by mít pevný základ v budování maximální síly, vytrvalosti a celkové fyzické zdatnosti. Je nutno si uvědomit, že tito lidé se starají o bezpečnost v naší zemi. Jejich fyzická příprava nesmí být ničím omezena. Pro Gregor Gym jsou tyto složky cílovou skupinou číslo jedna. V Gregor Gymu si uvědomujeme, že tito lidé svoji fyzickou zdatnost využívají ne pro svoje potěšení či sportovní úspěch, ale pro pomoc a ochranu druhých lidí, a to je z našeho pohledu jeden z nejdůležitějších faktorů proč trénovat a dodávat těmto složkám to nejlepší vybavení.

Zobrazit výrobu na míru

Preformace Gym

Perfomance Gym oproti IZS Gym tvoří komplexní a rozsáhlé sportovní centrum. Tato zařízení jsou postavena a navrhnuta přímo pro potřeby jednotlivých sportovních týmů. Musí umožnit plnohodnotný trénink celého týmu, a to bez jakéhokoliv kompromisu. Nejen že posilovna poskytne možnost odtrénovat základní silové cviky, navíc musí umožnit podmínky pro rozvoj specifických potřeb pro daný sport (rychlost, dynamika, vytrvalost). V těchto podmínkách už dosahují sportovci maximálních výkonů, a proto je vybavení koncipováno v té nejvyšší možné pevnosti a kvalitě. Gregor Gym vám přesně navrhne posilovnu a vybaví ji tím nejkvalitnějším vybavením na českém trhu. Celý tréninkový prostor vám umíme dodat v klubových barvách, na silové klece vám vypálíme logo týmu. Naše posilovna bude pro váš oddíl velkou oporou v bojích o titul.

Zobrazit výrobu na míru

UFC Gym

Smíšená bojová umění (MMA) jsou nejkomplexnějším bojovým sportem současnosti, která přitahují čím dál více pozornosti veřejnosti. UFC Gym se nejen zaměřuje na trénink bojových sportů, ale hlavně na kondiční přípravu, ke které nepochybně patří boxovací pytel, lana a další tréninkové pomůcky. Ručkovací žebřík je neodmyslitelným vybavením každé “bouchárny”, která se zaměřuje na bojové sporty. Gregor Gym vyrábí důmyslné konstrukce a závěsy na boxovací pytle, aby vytvořil perfektní zázemí. Díky chytrými řešením, které Gregor Gym nabízí, můžete využít prostor na úplné maximum. Pokud je posilovna pro bojové sporty dobře vybavena, můžete v jejich prostorách nejen pilovat techniku, ale zaměřit se i na kondiční a vytrvalostní přípravu, která je pro bojové sporty velice důležitá.

Zobrazit výrobu na míru