POSILOVACÍ KLECE A KONSTRUKCE NA MÍRU

Posilovací klece a konstrukce jsou hlavním nosným pilířem každé posilovny. Klasické provedení těchto klecí ale nemusí vyhovovat každému. Gregor Gym Vám pomůže navrhnout tyto konstrukce přesně podle tvých požadavků. Ať už se jedná o netradiční rozměr místnosti či atypické požadavky na trénink, Gregor je připraven vyhovět veškerým Vašim požadavkům.

Síla materiálu

Základem každé posilovací klece či konstrukce je vždy nosný profil. Z ohledu na zatížení nebo design si u nás můžete navrhnout jakýkoliv materiál pro budoucí klec, či konstrukci. Budete tak platit pouze za to, co doopravdy využijete.

Rozměr

Pokud si vybavujete například domácí posilovnu, každý centimetr se počítá. Gregor Vám vyrobí klec přesně podle Vašich dispozičních parametrů. Vypracujeme Vám kompletní 3D návrh posilovací klece umístěné do místnosti, abyste tak dostali přesnou představu o jejím umístění. Gregor Vám pomůže vyřešit nejen nastěhování, ale i montáž klece a kotvení do podlahy nebo stěny tak, aby celá realizace dopadla přesně podle Vašich představ.

Otvory v kleci

Pokud se podíváte na klasické posilovací klece, jsou kompletně děrované, aby se mohli přizpůsobovat všem cvičencům nebo mohli použít specifické příslušenství. My tyto otvory upravíme přesně podle Vašich požadavků tak, abyste platili pouze za to, co využijete. Upravíme jejich počet, ale i průměr. Tím veškeré příslušenství naddimenzujeme přesně podle Vašich představ.

Variace

Gregor se zaměřuje na všechny druhy posiloven. Ať už se jedná o silovou posilovnu, crossfit, výkonnostní nebo kondiční zaměření gymu, pomůžeme Vám navrhnout konstrukci přesně podle Vašich požadavků. Celá konstrukce tak může být využívána od silových tréninků, crossfitu, workout cvičení nebo může být napojena na stojany pro boxovací pytle. Tím získáre naprosto modulární a jedinečný systém, který využijí všechny druhy cvičenců. Gregor vyrábí modulární systém prvků. Jedná se o různé sloupy, hrazdy odkládací stojany či nosné příčky. Z těchto prvků Vám navrhneme jednoduchou klec nebo rozsáhlou konstrukci o hmotnosti přesahující několik tun. Rozmanitosti se meze nekladou.

Příslušenství

Každou klec dokážeme dovybavit veškerým možným příslušenstvím pro další možnosti tréninku. Gregor nejen navrhne co nejlepší možnou variantu, ale upraví Vám ji podle Vašich požadavků. Chcete silnější bradla, specifický průměr hrazdy nebo odkládací stojany pouze na to, co doopravdy využíváte? To vše dokážeme.

Barva a loga

Co by byla klec bez Vaší oblíbené barvy či osobitého loga? Klec dokážeme nalakovat v barevném provedení podle Vašich přání nebo upravíme pro venkovní použití. Laserem vypálíme jakékoliv logo, klec pak tak dostane opravdový punc originality a exkluzivity.