Komerční posilovny

Každý hotel, penzion nebo rekreační středisko se snaží svým klientům vždy nabídnout své prvotřídní služby. Oproti klubům navštěvují tyto zařízení různé věkové kategorie klientů. Pokud se tedy takové zařízení rozhodne pro samotnou realizaci posilovny, tak musí zajistit zázemí pro všechny věkové a výkonnostní kategorie návštěvníku. Taková posilovna pak musí umožnit odcvičení základního tréninku jednotlivce, ale i skupinový trénink pod vedením instruktora.

My v Gregor Gymu na všechny tyto potřeby myslíme a snažíme se navrhnout posilovnu s co největším možným využitím. Na druhé straně tu máme kluby. Do těchto zařízení chodí cvičit skupiny, které pro svůj výkon v daném sportu nebo zaměstnání potřebují adekvátní vybavení. Je rozdíl mezi posilovnou pro bezpečnostní složky nebo posilovnou pro vzpěračský klub. Na základě vašich kritérií přesně navrhneme nejoptimálnější řešení pro maximalizaci vašich výkonů. Tím ovšem naše práce nekončí. Vybavení posilovny přivezeme, smontujeme a kompletně zaučíme personál pro jejich bezpečné a plné využití.

Hotelové posilovny

Posilovna pro hotel či rekreační středisko nemusí vždy sloužit pouze pro intenzivní trénink. Klienti si ve většině případů jezdí do hotelu odpočinout, zpříjemnit volné chvíle nebo rychlá zastavení při služebních cestách. Tomu by měla být takováto posilovna přizpůsobena. Jejím hlavním účelem by mělo být zpříjemnění volných chvil a celkové uvolnění, ať už jednotlivce nebo třeba skupiny lidí. Mělo by se spíše jednat o zábavné cvičení než o striktně stanovenou tréninkovou rutinu. Ideálním vybavením pro tento druh tréninku jsou různé druhy výkonnostních klecí, které umožňují cvičit vetší skupině lidí najednou různé cviky, takzvané kruhové tréninky. V Gregor gymu máme na toto individuální řešení. Nejen že zakomponujeme vybavení do přesně daného prostoru, naše vybavení musí současně 100% využít potenciál hotelu tak, aby i tento druh relaxu poskytl klientům maximum spokojenosti.

Hotelové posilovny

Klubové posilovny

Klubová posilovna je už cíleně navržena pro danou aktivitu. Vzpěračské, powerliftingové či boxerské kluby mají jasné specifikace a představy o tom, co chtějí. Vybavení Gregor gym je navrhnuto tak, aby nabídlo maximální rozmanitost. Vybavení musí zároveň umožnit trénink na profesionální a závodní úrovni. Do kategorie klubových posiloven spadají i posilovny pro bezpečnostní či armádní složky. Trénink těchto složek je uzpůsoben pro potřebu jejich povoláni. Měl by mít pevný základ v budování maximální síly, vytrvalosti a celkové fyzické zdatnosti. Je nutno si uvědomit, že tito lidé se starají o blahobyt v naší zemi. Jejich fyzická příprava nesmí být ničím omezena. Pro Gregor gym jsou tyto složky cílovou skupinou číslo jedna. V Gregor gymu si uvědomujeme, že tito lidé svoji fyzickou zdatnost využívají ne pro svoje potěšení či sportovní úspěch, ale pro pomoc a ochranu druhých lidí, a to je z našeho pohledu jeden z nejdůležitějších faktorů proč trénovat.

Hotelové posilovny