Komerční posilovny

V komerčních posilovnách na vás čeká profesionální trenér, který se vám bude naplno věnovat. Ať jste začátečník, který si potřebuje osvojit techniku a naučit se základním principům a tréninkové rutině, nebo jste pokročilý jedinec vyžadující k trénování profesionální dohled, vždy zde najdete přesně to, co potřebujete. Aby vám byl trenér schopen co nejlépe poradit, tak se většina z nich úzce specializují na danou problematiku trénování. Rozdílné tréninkové metody a specifické cíle klientů s sebou přináší přesné požadavky na vybavení.

Gregor Gym sleduje nové tréninkové metody a neustále se snaží inovovat produkty, které v této oblasti prochází výrazným vývojem. Naše vybavení je připraveno pro ten nejnáročnější provoz a splňuje veškeré standardy pro danou oblast. Výrobky upravujeme dle specifikací zákazníka, a tak si klient svoji posilovnu může nechat zrealizovat k obrazu svému. Takto vyhotovená posilovna nese svůj nezaměnitelný brand svého majitele a zákazník tak dostává pocit jedinečnosti při návštěvě tohoto místa.

Conditioning Gym

Conditioning Gym posilovny pro trénink obecné kondice každého z nás. Pokud je vaším hlavním cílem bezproblémová pohyblivost po celý váš život bez nežádoucích bolestí, pak jsou tyto prostory určeny právě vám. Trénink v těchto zařízeních je zaměřen na základní pohybové dovednosti s vlastní vahou nebo se používají různé tréninkové pomůcky. Hlavním pilířem takové posilovny jsou konstrukce pro zavěšení TRX, hrazdy a vybavení pro aktivaci a rozhýbání svalů. Pomůcky pro posílení core a různá doplňková cvičení. Ideální místo kam zajít, pokud se zotavujete po zranění nebo chcete nastartovat tělo po odpočinku. Gregor Gym vyrábí veškeré možné konstrukce, které upravuje na míru dle specifických požadavků majitele. A pomáhá tak s realizací těchto Light strength posiloven, jež jsou startovacím místem pro trénink.

Zobrazit výrobu na míru

Strength Gym

Strength Gym má největší benefit pro naše tělo. Tyto posilovny slouží k základnímu a obecnému tréninku každého z nás. Jejím hlavním účelem je zvyšování produkce hormonů a posílení svalů, kostí a nervového systému. V těchto gymech na vás čeká trénink základních cviků pod vedením trenéra, který neustále kontroluje techniku provedení a lpí na dodržování přesně stanoveného cvičebního programu. Dřep, press a mrtvý tah - to jsou základní tréninkové rutiny těchto zařízení. Doplněny mohou být o další pomocné cviky. Vybavení těchto posiloven musí splňovat přísné požadavky na nastavení, pevnost a bezpečnost, aby trénink nebyl ničím omezen. Velký důraz se zde klade na uživatelský komfort pro snadné nasazování kotoučů na olympijskou osu či snadnou manipulaci s bench lavicí. Silový trénink, kvalitní spánek a vyvážená strava jsou jediným přirozeným způsobem, jak si udržet silné a zdravé tělo po řadu let.

Zobrazit výrobu na míru

Endurance Gym

Endurance Gym - klíč k dokonalé postavě. Silová vytrvalost je jedním z nejlepších způsobů, jak budovat dokonalou postavu. Pokud je pro vás klíčový vzhled, tak právě trénink silové vytrvalosti vám k vašemu cíli pomůže. Endurance Gym je posilovna, kde se opravdu naplno maká až do úplného vyčerpání. Krátké intervalové tréninky různého druhu zajišťují maximální nastartování metabolických procesů v těle. Crossfit, tabata či jiné formy trénování zaměřené na silovou vytrvalost z vás dokáží dostat naprosto maximum. Tento typ gymu nabízí spoustu hrazd, lana na šplh, gymnastické kruhy či dostatek prostoru pro tlačení saní. Trénink zde je většinou pod vedením nekompromisního trenéra, který vás nenechá oddychnout a panuje tu soutěžní atmosféra. Na své si přijdou milovníci kettlebellu.

Zobrazit výrobu na míru