Domácí posilovny

Pokud vládnete dostatečnou vůli donutit se cvičit sami doma, je pro Vás řešení domácí posilovny ideální volbou. Nejen že Vám umožňuje kdykoliv si zacvičit ale máte naprostou volnost v používání vybavení. Jestliže jste došli k rozhodnutí, že chcete vlastní posilovnu, tak nás neváhejte oslovit a my vypracujeme koncepční návrh ušitý přímo Vám.

Na základě vašich dispozičních a finančních možností Vám sestavíme posilovnu na míru. Jsme schopni dodat posilovnu do panelového domu, garáže čí malého zahradního domku. Při návrhu dbáme na základní fyzickou přípravu a naše posilovna Vám tedy bude sloužit po celý život. Posilovna Gregor Gym nepodléhá moderním trendům a je postavena na samotných základech silového tréninku. Vybavení Gregor Gym vám poskytne přesně ty funkce a možnosti, k čemu bylo navržené.

První stupeň domácí posilovny

První stupeň domácí posilovny je daleko jednodušší a levnější, než si dokážete představit. Pro netrénujícího jedince, který je na úplném začátku, stačí opravdu málo. Už vyběhnuté schody do svého domu jsou určitým druhem tréninku. Pokud se rozhodnete začít se silovým tréninkem, nemusíte hned chodit do posilovny či disponovat vybavením za statisíce. Vystačíte si se základními pomůckami. Tyto pomůcky by měly sloužit k cvikům s vlastní vahou, pomoci s aktivací svalů a posílení středu těla. V dalším kroku se lze zaměřit na mobilitu, strečink a uvolňování svalů. V showroomech Gregor gym věnujeme této problematice celou zónu, která tak trochu reprezentuje Váš obývák. U nás si máte možnost vše vyzkoušet. Nejen že Vám ukážeme jak dané pomůcky používat, ale pomůžeme Vám navrhnout začátečnický set, který Vás připraví na další postup v samotné silové přípravě.

První stupeň domácí posilovny

Druhý stupeň domácí posilovny

Druhý stupeň je už pro středně pokročilé cvičence nebo pro všechny, kteří to myslí se svoji silovou přípravou vážně. Vybavení do domácí posilovny zabere nemalou část prostoru, musí se už také počítat s větší finanční náročností. Aby se Vám tato investice vyplatila, je potřeba posilovnu využívat minimálně 2 – 3x týdně. Domácí posilovna bude sloužit nejen Vám, ale celé Vaší rodině nebo příležitostným návštěvám. Posilovna se zaměřuje na trénink základních silových cviků – dřep, mrtvý tah, tlak, silové přemístění. Pro tento trénink potřebujete 4 základní věci. Dřepovací stojan nebo silovou klec, lavici, osu a závaží. Nic víc! Gregor gym umožňuje výběr mezi různými variantami tohoto vybavení, tím tak umožní vybrat posilovnu přesně podle Vašich představ, prostorových dispozic a finančních možností. V Gregor gym showroomu Vám také ukážeme, jak všechno toto vybavení používat pro maximální tréninkový efekt.

Druhý stupeň domácí posilovny

Třetí stupeň domácí posilovny

Třetí stupeň je ze všech typů domácích posiloven prostorově a finančně nejnáročnější. Cenově se zde pohybujeme v řádech desetitisíců. Její majitel už by měl přesně vědět, co od posilovny očekává a měl by mít i jisté zkušenosti se silovým tréninkem. I když je tento typ posilovny určen pro pokročilé uživatele, nechá se k ní časem dopracovat z předešlých dvou stupňů. Posilovna je totiž postavena na samotném základu pro silový trénink. V jejím srdci musí mít pevné místo dřepovací stojan či silová klec s olympijskou osou. Perfektní místo pro tuto posilovnu je garáž, velký sklep nebo třeba zahradní domek. Posilovna se nechá dovybavit vším, co je pro fyzickou přípravu třeba. Různé druhy os, lavic, jednoručních činek, vzpěračských platforem či dalších specializovaných náčiní pro Vámi preferované druhy sportu. Posilovna je určena pro opravdové nadšence nebo pro uživatele, kteří nemají možnost chodit do klasické posilovny. I přes vyšší původní náklady domácí posilovny je následný komfort a využití takového zařízení k nezaplacení.

Třetí stupeň domácí posilovny