Domácí posilovny

Pokud vládnete dostatečnou vůlí donutit se cvičit sami doma, je pro vás řešení domácí posilovny ideální volbou. Nejenže vám umožňuje kdykoliv si zacvičit, ale máte naprostou volnost v používání vybavení. Jestliže jste došli k rozhodnutí, že chcete vlastní posilovnu, tak nás neváhejte oslovit a my vypracujeme koncepční návrh přesně dle vašich preferencí.

Na základě vašich dispozičních a finančních možností vám sestavíme posilovnu na míru. Jsme schopni dodat posilovnu do panelového domu, garáže či malého zahradního domku. Při návrhu dbáme na základní fyzickou přípravu, naše posilovna vám bude sloužit po celý život. Posilovna od Gregor Gymu nepodléhá moderním trendům a je postavena na samotných základech silového tréninku.

Home Gym

Home Gym posilovna je daleko jednodušší a levnější, než si dokážete představit. Pro netrénujícího jedince, který je na úplném začátku, stačí opravdu málo. Už vyběhnuté schody jsou určitým druhem tréninku. Pokud se rozhodnete začít trénovat, nemusíte hned chodit do posilovny či disponovat zařízením za statisíce. Vystačíte si se základním vybavením. Tyto pomůcky by měly sloužit k cvikům s vlastní vahou, pomoci s aktivací svalů a posílení středu těla. V dalším kroku se lze zaměřit už na základní silový trénink. Taková posilovna už musí disponovat olympijskou osou a dřepovacím stojanem. Naše posilovny jsou propracovány do posledního detailu a dle přesně daných parametrů. Jsou navrženy tak, aby byla zaručena maximální míra mezi cenou a užitnou hodnotou. Tam kde jiní výrobci končí, tam posilovny Gregor Gym začínají.

Zobrazit výrobu na míru

Garage Gym

Garage Gym je posilovna pro středně pokročilé cvičence nebo pro všechny, kteří to myslí se svoji silovou přípravou vážně. Vybavení do Gararge Gym posilovny zabere nemalou část prostoru, musí se už také počítat s větší finanční náročností. Aby se vám tato investice vyplatila, je potřeba posilovnu využívat minimálně 2 – 3x týdně. Garage Gym posilovna bude sloužit nejen vám, ale celé vaší rodině nebo příležitostným návštěvám. Garage Gym se zaměřuje na trénink nejen základních silových cviků – dřep, mrtvý tah, tlak, silové přemístění, ale i na trénink hypertrofie. Pro tento druh výcviku už potřebujete rozmanité vybavení. Dřepovací stojan nebo silovou klec, lavici, osu, závaží a mnoho dalšího příslušenství. Gregor Gym umožňuje výběr mezi různými variantami tohoto vybavení, a tím tak dodat posilovnu přesně podle vašich představ, prostorových dispozic a finančních možností.

Zobrazit výrobu na míru

Garden Gym

Není nad cvičení na čerstvém vzduchu. Garden Gym posilovna skvěle doplní domácí a garážovou posilovnu. Hodí se pro trénink silové vytrvalosti a crossfitu. Venkovní posilovny mají tu výhodu, že nejste limitováni výškou stropu, a tak můžete na vaši zahradu umístit dostatečně vysokou konstrukci pro umístění kruhů, lana na šplh a různé hrazdy. Ideální místo pro workout a rodinnou zábavu. Garden Gym se perfektně hodí i pro umístění boxovacího pytle nebo například vzpěračské platformy. Nejste potom pak omezeni prostorem pro odhazování závaží a rány do pytle nikoho neruší v domě. Kombinací domácí a venkovní posilovny se nechá v domácích podmínkách vytvořit plnohodnotné tréninkové centrum.

Zobrazit výrobu na míru