Gregor Gym

Posilovny jsou naše poslání. Děláme je jinak - lépe!

Našim cílem je být jedničkou mezi výrobci posilovacího vybavení. Více jak 15-leté zkušenosti se sportem uplatňujeme při výrobě pomůcek a strojů pro silový a výkonnostní trénink.

Klademe důraz na přímou komunikaci se zákazníkem tak, abychom přesně stanovili Vaše požadavky. Budeme s Vámi od prvotního setkání, možnosti zkušebního tréninku, návrhů, realizace až k finálnímu předání. Tím však naše spolupráce nekončí. Je naší povinností Vás neustále informovat o novinkách, trendech a vývoji nových strojů. Jedině tak bude Vaše posilovna v té nejlepší kondici a nebude ztrácet na hodnotě. Samozřejmě nás velmi zajímá i zpětná vazba, hodnocení a Vaše spokojenost. I tyto faktory nám pomáhají být do budoucna lepší a všestrannější pro každého jednotlivého zákazníka.

Vybavení Gregor

Náš výrobek je vždy originální! Pro výrobu používáme nejmodernější výrobní technologie a vybavení, ale i přesto klademe důraz na lidskou práci a tvořivost. Proto finální svařováni a kompletaci vždy ovlivňuje lidský faktor. Tím dostaneme výrobek, který je vždy unikátní. Jsme rodiče našich výrobku. Jsme s nimi od jejich návrhu po realizaci, montáž, testování, ale jsme například i u dodání nových náhradních dílů.

Naše největší síla je v komplexním pohledu na výrobek. Jedině tak jsme schopni zabezpečit jeho maximální kvalitu a funkčnost. Neustále se chceme zlepšovat a posouvat dál. Tím, že nejsme pouze překupníci, ale přímý výrobci, máme nad naším sortimentem stoprocentní kontrolu. Nasloucháme našim zákazníkům a snažíme se jejich poznatky a zkušenosti zapracovat do dalšího vývoje a zdokonalení našeho vybavení. Výrobky Gregor mají jednotný design, to ovšem neznamená, že se nemůžeme přizpůsobit Vašim potřebám. Chcete logo Vašeho týmu či jiné barevné provedení rámu stroje? Vždy je prostor k diskuzi a i na toto máme řešení.

Všechny naše výrobky jsou ryze českého původu. Ať už se jedná o svařovaný rám, povrchovou úpravu či polstrování. K tomu, abychom našim zákazníkům poskytli tu nejlepší kvalitu, jsou všichni dodavatelé pečlivě vybíráni s ohledem na nejmodernější výrobní vybavení.

S společnosti Gregor Gym