Gregor trénink

Tak jako ve školní lavici se každý student učí z odborné literatury, tak i Gregor trénink je přesně veden podle učebnice k tomu určené. Jedná se o publikaci Starting Strength. Tato publikace je mnohými odborníky nazývaná bible posilování. Pro většinu začátečníků může být ovšem značně nesrozumitelná. Proto jsme se rozhodli Tě v rámci Gregor tréninku touto publikací provést a naučit Tě základním dovednostem zvedání zátěže.

Hlavním cílem zůstává ale to, ukázat, že cvičení se závažím by mělo patřit k běžným činnostem každého z nás.

Princip tréninku

Principem tréninku je zvednout co nejefektivněji břemeno tak, aby se zapojilo co nejvíce svalů a mechanizmů v těle. Je bohužel nereálné nasimulovat zvedání břemen v běžném životě, to znamená že, v tréninku nebudeš zvedat nákupní tašky, kameny, batohy ani jiné podobné předměty. Místo toho k tomu použijeme nejefektivnější pomůcku, jakou kdy člověk vymyslel - olympijskou osu. Olympijská osa Ti jako jediné cvičební vybavení umožní přenést hmotnost břemen do těžiště těla a pomoci několika základních cviků nasimuluje všechny pohybové vzorce.

A výsledek? Pokud se ti podaří zvednout efektivně při tréninku 50-ti kilovou činku ze země, zvednutí 10-ti kilové nákupní tašky už bude hračkou.

Proč tedy Gregor trénink?

V Gregor tréninku ti pomůžeme porozumět základním principům zvedaní zátěže, ale tím hlavním bodem je kontrola provádění jednotlivých cviků a celého tréninku podle přesně stanovené metodiky. Při Gregor tréninku Tě bude neustále hlídat vyškolený kouč, který dohlíží na perfektní provedení každého tvého pohybu. Tím máš jistotu, že všechny cviky budou prováděny správně a efektivně.

Pro koho je určen

Trénink je určen pro všechny věkové kategorie bez zdravotního omezení.

Místo pro Gregor trénink?

Gregor trénink se provádí buď v komerčních posilovnách označených naším firemním logem nebo v klubových a dokonce i domácích posilovnách, vybavených vybavením k tomu určeným podle našich specifikací. Jedině tak můžeš mít jistou, že vybavení je určené pro potřeby Gregor tréninku. Komerční posilovny budou označeny na naší mapě. Můžeš tak lehce najít nejbližší posilovnu ve tvém okolí.

Další výhodou Gregor tréninku je jistota dostupnosti vybavení na celý trénink. Nebudeš tedy muset na jednotlivé pomůcky čekat a ani se jinak omezovat. Rezervaci lze jednoduše objednat v našem rezervačním systému.

Rezervace Gregor tréninku?

Na výběr jsou nyní tři varianty Gregor tréninku: Home, Klub a Gym.

Každá varianta tréninku má odlišné specifikace. Vyber si tu pravou pro tvoje potřeby.

Co budeš potřebovat?

Základ je pevná obuv s nestlačitelnou podrážkou. Na prvním tréninku pochopíš její důležitost.

Pokud se budeš chtít Gregor tréninku nějaký čas věnovat, pořízení vhodné obuvi bude nutností.