Akční nabídka Gregor

Všechny produkty Gregor jsou vyráběny na objednávku. Zákazník má tak možnost změnit barevné provedení výrobku podle svých představ. I tak jsou ale některé výrobky skladem. Jedná se o testovací prototypy nebo výrobky vyrobené pro možnost zapůjčení na jednorázové akce či jako varianta vyzkoušení před samotným nákupem. Tyto výrobky si můžete tedy jak zapůjčit, tak i odkoupit za výhodnější ceny. Další z možnosti Gregor Skladu je výkup použitého vybavení produktů Gregor nebo bazarový prodej jiných značek.

Akční prodej

Sledujte naší skladovou akční nabídku. Můžete tak zakoupit produkty Gregor za skvělé ceny. Po telefonické dohodě si můžete kdykoliv pro výrobek zajet a zaplatit až při převzetí výrobku. Pokud nemáte možnost dopravy, je možné se domluvit a vše Vám dovezeme a provedeme montáž. Tuto službu individuálně nadceňujeme podle konkrétní zakázky. Výrobky ze skladu si také můžeš zakoupit na splátky.

Výhodné financování

Produkty z našeho skladu můžeš zakoupit i na splátky. Splátky si můžeš upravit přesně podle svoji finanční situace. Veškeré financování jsem schopni zařídit sami, samotnému klientovi proto odpadne starost se zařizování, např. úvěru, bankovní půjčky apod.

Doporučené akční položky Gregor
Zapůjčení vybavení

V našem skladu si můžete produkty Gregor také zapůjčit. Pokud například pořádáte závody a máme v nabídce výrobek, který se Vám hodí, nebojte se ozvat. Výrobek Vám nejen zapůjčíme, zařídíme i montáž a transport na místo konání akce. Nemusíte tak draze kupovat vybavení na jednorázové akce. Výrobky si také můžete zapůjčit na delší dobu a využít je pro svojí sezonní přípravu. .

Více informací u konkrétního vybavení.

Výkup vybavení Gregor

Naše vybavení vykupujeme od zákazníka. Pokud se rozhodnete vyměnit vybavení, nabízíme Vám možnost odkoupení toho starého. Zakoupili jste si posilovací klec z řady Gregor Light a už Vám nestačí její parametry? Odkoupíme ji od Vás a vyrobíme Vám novou.

Nevykupujeme ovšem vybavení upravené na zakázku nebo vybavení, které si později zákazník upravil sám.

Bazarový prodej

Prodáváte-li staré vybavení, pomůžeme Vám s prodejem. Na našich stránkách zveřejníme Váš produkt. Celá naše inzerce je propagována a tak máte větší možnost prodeje Vašeho použitého vybavení. Nejen že využijete naše služby prodeje, ale vybavení Vám i uskladníme. Pokud se například stěhujete nebo rušíte posilovnu a potřebujete vše rychle vystěhovat, jsme tady pro Vás. Vybavení Vám nejen pomůžeme prodat, ale i uskladnit nebo Vám pomůžeme s dopravou a kompletní manipulací.