Bench press na míru

Nekorunovaná královská disciplína všech posiloven. Bench press lavice patří mezi základní vybavení každé komerční posilovny. Gregor ti nabízí možnost poskládat si lavici na bench z našeho modulárního systému. Využiješ tak jen ty funkce, které potřebuješ. Základem je masivní rám, který bude oporou i při těch nejtěžších pokusech. Dopřej svoji posilovně atypickou a jedinečnou lavici na bench.

Zobrazit výrobu na míru

Rám a sedák

Masivní rám je hlavním nosným prvkem celé konstrukce. Můžete si vybrat mezi pevným nebo posuvným provedením háků. Při pevném provedení máte možnost zvolit přesně výšku háku nebo se rozhodnou, zda háky opatříte otěruvzdorným plastem či nikoliv. Laserem vypálené popisy děr při posuvné variantě dodají bench lavici potřebný komfort při nastavení výšky háků. Stabilně a pevně usazená záda nic nenahradí. U Gregora si můžete upravit všechny možné rozměry sedáku. Upravíme pro Vás jeho výšku, ale i další rozměry. Dále si můžete zvolit druh koženky či tvrdost polstrování. Sedáky jsou ručně vyráběné, pro exkluzivní vzhled Vám nabídneme pravou kůži sladěnou s barvou prošívané nitě. Takto vyrobená lavice už bude opravdovým unikátem.

Bezpečnostní zarážky a háky

Jeden z nejdůležitějších prvků na bench lavici. Bench je jedním z cviků, kdy hrozí pádu činky na krk a tím může dojít k smrtelnému zranění. Nikdy tento fakt nepodceňujte a vždy vybírejte bezpečnostní zarážky, které ochrání Vaše zdraví. Máte možnost mezi pevnou variantou, která chrání právě ono kritické místo nad krkem nebo posuvnými zarážkami, které se dají využít i na trénink do tlaku. Kvalitní a dobře navrhnuté háky ovlivňuji jak bezpečnost, tak komfort při cvičení. Vyrobíme ti jak pevnou tak sklopnou variantu. Háky můžou být vybaveny otěruvzdorným plastem nebo rolnou pro hladký pohyb činky. Vše můžeme upravovat a kombinovat dle tvých osobitých potřeb.

Doplňky

Doplňte Vaši lavici o řadu doplňků, které ulehčí provádění bench presu nebo ještě více podtrhnou její individuální vzhled. Máte možnost lavici doplnit o vyvýšenou platformu, logo, sklopné háky či zdvihová ramena. Možnost volby barevného provedení celé konstrukce je samozřejmostí. Není nad to mít všechny kotouče při ruce. Odkládací stojan na kotouče svařený přímo do hlavního rámu nejen, že zvyšuje komfort nakládání osy, ale také celou lavici značně vyztužuje a přidává jí na stabilitě. Nakládací trny můžou být v barvě lavice nebo pro lepší otěruvzdornost upraveny zinkovým nátěrem. Pro opravdové profíky tu máme i tvrdochrom.