Klubové posilovny

Hlavním kritériem takového zařízení je umožnit odcvičení velké skupině lidí trénink, ve kterém má každý jednotlivec možnost cvičit v daný čas stejný cvik pod vedením trenéra. Ať jste mladý student nebo hráč ligového týmu, tak v posilovně byste se měli zaměřit na klíčové vlastnosti a tím jsou zvedání síly, výkonnost a vytrvalost. Na hřiště patří trénink dovedností pro daný sport a nácvik herní strategie. Hřiště umožňuje trénovat všem hráčům najednou herní taktiku, posilovna zase musí umožnit trénink síly pro všechny účastníky v daný okamžik.

Návrh těchto posiloven je limitován většinou prostorem, kde se minimální prostor využívá na úplné maximum. Dalším kritériem je, aby trenér mel veškerý přehled o dění v posilovně a mohl efektivně řídit trénink. Gregor Gym je na tuto problematiku připraven a je schopen vám navrhnout vaší sportovní čí školní posilovnu tak, aby splňovalo nároky pro danou sportovní aktivitu a současně pojala maximum cvičenců.

Školní posilovny

Školní posilovny jsou jedny z nejvíce podceňovaných posiloven v naší republice. Správně postavená školní posilovna by měla přesně reprezentovat to, co posilovna má a to je základ zvyšování síly. Nejen že by měla být připravena na trénink základních silových cviků, musí být koncipována v maximální jednoduchosti a bezpečnosti. Pokud si mladý člověk zafixuje špatné návyky už v prvopočátku sportovní přípravy, může to mít fatální dopad na jeho celou budoucí sportovní činnost. První kontakt s cvičením přitom bývá většinou právě ve školních posilovnách! Je naprosto zbytečné vybavovat tuto posilovnu různými kladkovými stroji či jiným doplňkovým vybavením, které má svůj význam až v pozdějším tréninku. Nejdůležitější a základní věcí, kterou by měla školní posilovna mít je silová klec. Gregor gym má pro školy připravenou variantu, která je kompaktnější pro využití prostoru, nijak ovšem neztrácí na pevnosti a samotné funkčnosti. Tak jako škola, tak i posilovna musí dát studentům pevný základ do jejich budoucího života.

Zobrazit výrobu na míru
Školní posilovny

Sportovní posilovny

Sportovní posilovny oproti těm školním tvoří komplexní a rozsáhlá sportovní centra. Tato zařízení jsou postavena a navrhnuta přímo pro potřeby jednotlivých sportovních týmů. Musí umožnit plnohodnotný trénink celého týmu a to bez jakéhokoliv kompromisu. Nejen že posilovna poskytne možnost odcvičení základních silových cviků, navíc musí umožnit podmínky pro rozvoj specifických potřeb pro daný sport (rychlost, dynamika, vytrvalost). V těchto podmínkách už dosahují sportovci maximálních výkonů, a proto je vybavení koncipováno v té nejvyšší možné pevnosti a kvalitě. Gregor gym Vám přesně navrhne posilovnu a vybaví ji tím nejkvalitnějším vybavením na českém trhu. Celou posilovnu Vám umíme dodat v týmových barvách, na silové klece Vám vypálíme logo týmu. Naše posilovna bude Vašemu týmu velkou oporou v bojích o titul.

Zobrazit výrobu na míru
Sportovní posilovny