Klubové posilovny

Klubová posilovna je už cíleně navržena pro danou aktivitu. Vzpěračské, Powerliftingové či Strongman kluby mají jasné specifikace a představy o tom, co chtějí. Klubové posilovny Gregor Gym jsou navrhnuty tak, aby nabídli maximální rozmanitost. Klubové posilovny musí umožnit trénink na profesionální a závodní úrovni. V klubových posilovnách je vybavení podrobeno té největší zatěžkávající zkoušce, lámou se tu rekordy a trénink je zaměřen na zvedání maximálních vah. Vybavení by mělo odpovídat přesným závodním parametrům, aby se pomocí těchto posiloven mohli všichni připravovat podle daných pravidel.

Powerlifting Gym

Powerlifting test maximální síly ve třech disciplínách. Dřep, mrtvý tah a bench to jsou královské disciplíny silového trojboje. Tady už základní silová klec nebo benchová lavička nestačí. V těchto posilovnách se využívají všechny dostupné tréninkové metody a vybavení pro zvednutí té nejvýše možné váhy. Dřepovací stojany a lavice jsou vybaveny různým příslušenstvím, jakým jsou držáky na expandéry různé pomůcky pro dotahy či dotlaky a nikdy nesmí chybět pořádné bezpečností prvky. Bezpečnost je zde na prvním místě, protože tréninková intenzita dosahuje opravdového maxima a pád zaváží na cvičence při selhání, může mít fatální následky. Tahle posilovna není jen o posilovací kleci nebo bench lavici ale nabízí spoustu pomocných lavic a strojů pro doplňkové cviky nebo rehabilitaci. Bouchárny plné magnézia, burácející rockové hudby a cinkajících řetězů navozují nezaměnitelnou atmosféru pro trénování.

Zobrazit výrobu na míru

Weightlifting Gym

Test explozivní síly a vrchol silového sportu Weightlifting. Vzpírání je jednou z nejtěžších silových disciplín, co se techniky týče. Jak jednou ale člověk objeví krásu tohoto sportu, je ním naprosto pohlcen. Vzpěračské cviky jsou základní tréninková rutina pro všechny silově výkonnostní sportovce. At jste atlet či hráč amerického fotbalu, trénink trhu či nadhozu patří k neodmyslitelné přípravě. Weihghliftig Gym nepotřebuje tolik tréninkových pomůcek, za to musí každá z nich splňovat přísné pevnostní a rozměrové parametry. Tyto posilovny jsou postaveny na základu platforem, které jsou doplněny o dřepovací stojany, odhozové kotouče a olympijské osy vybaveny jehlovými ložisky pro ten nejhladší chod. Gregor Gym dodává veškeré vybavení do těchto posiloven a je připraven postavit vzpírárnu na olympijské úrovni, kterou si Weightlifting posilovna právem zaslouží.

Zobrazit výrobu na míru

Strongman Gym

Ty nejsilnější a největší monstra, která kombinuji maximální sílu a silovou vytrvalost do jednoho celku. Strongman ! Podobně jako Crossfit tak Strongman sport se zaměřuje na silovou vytrvalost avšak oproti Crossfitu se zkracuje čas a razantně zvedá použitá hmotnost. Test hrubé síly, kterou je třeba vyprodukovat v co nejdelším časovém úseku. Strongman posilovny jsou opravdu Hardcore bouchárny, které mají trošku hororové prostředí. Nic pro slabé povahy. Speciálně navržené vybavení, které má trénink co nejvíce stěžovat. Trénink maximální sily úchopu a silové vytrvalosti při nošeni různých břemen, zvedání specifického závaží prověřuje veškeré svaly v těle. Jako další disciplínou do silové vytrvalosti na té nejvyšší úrovni patří neodmyslitelně Arm Wrestling. Gregor Gym se na vybavení v těchto posilovnách úzce specializuje a vyrábí ho v té nejvyšší kvalitě. Upravujeme vše na míru dle specifických požadavků zákazníku a tak na vás v různých Strongman posilovnách můžou čekat opravdu luxusní kousky z naší dílny.

Zobrazit výrobu na míru