Posilovna na míru

Každá posilovna má svoje individuální potřeby. My u Gregora na všechny tyto potřeby myslíme a snažíme se navrhnout posilovnu s co největším možným využitím. Je rozdíl mezi domácí posilovnou či posilovnou pro bezpečnostní složky nebo posilovnou pro vzpěračský klub. Na základě Vašich kritérií přesně navrhneme nejoptimálnější řešení pro maximalizaci vašich výkonů. Posilovnu vybavujeme převážně výrobky od Gregora, protože všechny naše produkty jsme schopni upravit podle přání zákazníka. Tím ovšem naše práce nekončí. Vybavení do posilovny přivezeme, smontujeme a kompletně zaučíme personál pro jejich bezpečné a plné využití.

Domácí posilovna

Pokud vládnete dostatečnou vůlí donutit se cvičit sami doma, je pro Vás řešení domácí posilovny ideální volbou. Nejenže Vám umožňuje kdykoliv si zacvičit, ale máte naprostou volnost v používání vybavení. Jestliže jste došli k rozhodnutí, že chcete vlastní posilovnu, tak nás neváhejte oslovit a my vypracujeme koncepční návrh ušitý přímo Vám.

Na základě Vašich dispozičních a finančních možností Vám sestavíme posilovnu na míru. Jsme schopni dodat posilovnu do panelového domu, garáže či malého zahradního domku. Při návrhu dbáme na základní fyzickou přípravu, naše posilovna Vám bude sloužit po celý život. Posilovna od Gregora nepodléhá moderním trendům a je postavena na samotných základech silového tréninku. Vybavení Gregor Vám poskytne přesně ty funkce a možnosti, pro které byla posilovna navržena.

Hotelové posilovny

Posilovna pro hotel či rekreační středisko nemusí vždy sloužit pouze pro intenzivní trénink. Klienti si ve většině případů jezdí do hotelu odpočinout, zpříjemnit volné chvíle nebo rychlá zastavení při služebních cestách. Tomu by měla být právě taková posilovna přizpůsobena. Jejím hlavním účelem by mělo být zpříjemnění volných chvil a celkové uvolnění, ať už jednotlivce nebo třeba skupiny lidí. Mělo by se spíše jednat o zábavné cvičení než o striktně stanovenou tréninkovou rutinu. Ideálním vybavením pro tento druh tréninku jsou různé druhy workout konstrukcí, které umožňují cvičit vetší skupině lidí najednou různé cviky, takzvané kruhové tréninky. V Gregor Gymu máme na toto individuální řešení. Umíme zakomponovat vybavení do přesně daného prostoru, naše vybavení musí současně stoprocentně využít potenciál hotelu tak, aby i tento druh relaxu poskytl klientům maximum spokojenosti.

Klubové posilovny

Klubová posilovna je cíleně navržena pro danou aktivitu. Vzpěračské, powerliftingové či boxerské kluby mají jasné specifikace a představy o tom, co chtějí. Vybavení Gregor Gym je navrhnuto tak, aby nabídlo maximální rozmanitost. Vybavení musí zároveň umožnit trénink na profesionální a závodní úrovni. Do kategorie klubových posiloven spadají i posilovny pro bezpečnostní či armádní složky. Trénink těchto složek je uzpůsoben pro potřebu jejich povolání. Měl by mít pevný základ v budování maximální síly, vytrvalosti a celkové fyzické zdatnosti. Je nutno si uvědomit, že tito lidé se starají o blahobyt v naší zemi. Jejich fyzická příprava nesmí být ničím omezena. Pro Gregor Gym jsou tyto složky cílovou skupinou číslo jedna. V Gregor Gymu si uvědomujeme, že tito lidé svoji fyzickou zdatnost využívají ne pro svoje potěšení či sportovní úspěch, ale pro pomoc a ochranu druhých lidí, a to je z našeho pohledu jeden z nejdůležitějších faktorů proč trénovat.

Školní posilovny

Školní posilovny jsou jedny z nejvíce podceňovaných posiloven v naší republice. Správně postavená školní posilovna by měla přesně reprezentovat to, co posilovna má a to je základ zvyšování síly. Nejen že by měla být připravena na trénink základních silových cviků, musí být koncipována v maximální jednoduchosti a bezpečnosti. Pokud si mladý člověk zafixuje špatné návyky už v prvopočátku sportovní přípravy, může to mít fatální dopad na jeho celou budoucí sportovní činnost. První kontakt s cvičením přitom bývá většinou právě ve školních posilovnách! Je naprosto zbytečné vybavovat tuto posilovnu různými kladkovými stroji či jiným doplňkovým vybavením, které má svůj význam až v pozdějším tréninku. Nejdůležitější a základní věcí, kterou by měla školní posilovna mít je silová klec. Gregor Gym má pro školy připravenou variantu, která je kompaktnější pro využití prostoru, nijak ovšem neztrácí na pevnosti a samotné funkčnosti. Tak jako škola, tak i posilovna musí dát studentům pevný základ do jejich budoucího života.

Sportovní posilovny

Sportovní posilovny tvoří komplexní a rozsáhlá sportovní centra. Tato zařízení jsou postavena a navrhnuta přímo pro potřeby jednotlivých sportovních týmů. Musí umožnit plnohodnotný trénink celého týmu a to bez jakéhokoliv kompromisu. Nejen že posilovna poskytne možnost odcvičení základních silových cviků, navíc musí umožnit podmínky pro rozvoj specifických potřeb pro daný sport (rychlost, dynamika, vytrvalost). V těchto podmínkách už dosahují sportovci maximálních výkonů, a proto je vybavení koncipováno v té nejvyšší možné pevnosti a kvalitě. Gregor Gym Vám přesně navrhne posilovnu a vybaví ji tím nejkvalitnějším vybavením na českém trhu. Celou posilovnu Vám umíme dodat v týmových barvách, na silové klece Vám vypálíme logo týmu. Takto vyrobená posilovna bude Vašemu týmu velkou oporou v bojích o titul.