Gregor Gym

Posilovny jsou naše poslání. Děláme je jinak - lépe!

Důkladné prověření a odzkoušení vybavení je jedním ze základních kroků při realizaci jakékoliv nové posilovny nebo cvičební zóny. To platí u začátečníků, ale i u profesionálů v oboru. Jako první výrobce v České republice jsme vybudovali vzorkovou prodejnu Gregor Gym, která reprezentuje komerční výkonnostní posilovnu. Ve vzorkové prodejně Gregor Gym si může každý zákazník osobně vyzkoušet veškeré vybavení na vlastní kůži. Přesvědčit se o jeho kvalitách a přednostech.

Klademe důraz na přímou komunikaci tak, abychom přesně stanovili Vaše požadavky. Budeme s Vámi od prvotního setkání, vyzkoušení, návrhů, realizací, až k finálnímu předání. Tím však naše spolupráce nekončí. Je naší povinností Vás neustále informovat o novinkách, trendech a vývoji nových strojů. Jedině tak bude Vaše posilovna v té nejlepší kondici a nebude ztrácet na hodnotě.

Vybavení Gregor

Náš výrobek je vždy originální! Pro výrobu používáme nejmodernější výrobní vybavení, ale i přesto klademe důraz na lidskou práci a tvořivost. Proto finální svařováni a kompletaci vždy ovlivňuje lidský faktor. Tím dostaneme výrobek, který je vždy unikátní. Jsme rodiče našich výrobku. Jsme s nimi od jejich návrhu po realizaci, montáž, testováni, ale jsme například i u dodání nových náhradních dílů. Naše největší síla je v komplexním pohledu na výrobek. Jedině tak jsme schopni zabezpečit jeho maximální kvalitu a funkčnost. Neustále se chceme zlepšovat a posouvat dál. Tím, že nejsme pouze překupníci, máme nad naším sortimentem 100 % kontrolu. Nasloucháme našim zákazníkům a snažíme se jejich poznatky a zkušenosti zapracovat do dalšího vývoje a zdokonalení našeho vybavení. Výrobky Gregor Gym mají jednotný design, to ovšem neznamená, že se nemůžeme přizpůsobit Vašim potřebám. Chcete logo Vašeho týmu či jiné barevné provedení rámu stroje? I na toto máme řešení.

Našim cílem je být jedničkou mezi výrobci posilovacího vybavení. Více jak 10 leté zkušenosti se sportem uplatňujeme při výrobě pomůcek a strojů pro silový a výkonnostní trénink, to vše pod značkou Gregor Gym.

Nenabízíme jednotlivé produkty, našim hlavním záměrem a prioritou je dodat posilovnu jako jeden fungující a jedinečný celek. Chceme touto formou změnit pohled na posilovnu jako takovou, ale také ukázat, že česká práce a výroba je jednou z nejkvalitnějších na světě. Všechny naše výrobky jsou ryze českého původu. Ať už se jedná o svařovaný rám, povrchovou úpravu či polstrování. K tomu, abychom našim zákazníkům poskytli tu nejlepší kvalitu, jsou všichni dodavatelé pečlivě vybíráni s ohledem na nejmodernější výrobní vybavení.

S společnosti Gregor Gym