Pronájem sportovního vybavení

09 / 09 / 2017
Pronájem sportovního vybavení

Vybav si svoji posilovnu, jen když to budeš potřebovat a bude se ti to hodit! Chceš cvičit, ale už tě nebaví chodit do fitka? Chceš si otevřít vlastní posilovnu, ale nemáš dostatek financí a nechceš jít do zbytečného rizika? Potřebuješ si vše před nákupem řádně vyzkoušet v klidu domova? V Gregor gymu máš možnost si veškeré vybavení pronajmout.


Posilovnu ti dovezeme, kompletně smontujeme a v rámci pronájmu vysvětlíme a ukážeme vše tak, abys naše vybavení mohl co nejefektivněji používat. Potom už je jen na tobě, jak dlouho budeš chtít svoji posilovnu navštěvovat a využívat. Dopřej si komfortu domácího fitka. Bez čekání na obsluhu, bez nepříjemného rušení jinými cvičenci. Pokud tě cvičení přestane bavit nebo se z jakéhokoliv důvodu rozhodneš přestat makat, vybavení nám jednoduše vrátíš. Stěhuješ se? Rekonstruuješ byt nebo se ti narodilo dítě a tvoji posilovnu na nějaký čas nahradí dětský pokojík? Vybavení vrať a půjč si ho zase, až se budeš chtít k tréninku vrátit.

Jak to celé funguje? Navštiv nás v našem showroomu či zavolej. Navrhneme ti vybavení přesně podle tvých potřeb a možností. Finální cena pronájmu se vždy odvíjí od prodejní ceny našeho vybavení. Měsíční cena je 10 % z prodejní ceny našich výrobků. To znamená, že pokud si vybavíš svoji posilovnu v hodnotě 50 tisíc, provoz tě vyjde na 5000 Kč měsíčně. Připadá ti to hodně? Spočítej si svoje nynější náklady na trénink v klasickém fitku. Cena vstupu, občerstvení a náklady na dopravu cca 300 Kč. Pokud cvičíš 4x týdně, je to 4800 Kč měsíčně. A to nepočítáme komfort cvičení nebo třeba možnost tréninku kdykoliv se ti zachce. Domluv se s kámošem, vybavte si garáž a jste na polovičních nákladech.

Dopřej si trénink na profesionálním vybavení, které v ČR nemá konkurenci. Neřeš záruku na zboží, opotřebení čí, že tvoje investice po čase ztrácí na hodnotě. Plať jen za to, když to opravdu využiješ!